بنیان خیریه حامی (بنیان خیریه آیت الله یثربی) حمایتهای مالی نقدی و یا غیر نقدی حاصله را صرف امور زیر می نماید :

کمکهای نقدی : حامیان محترم میتوانند با مشخص نمودن روشهای کمک کردن به صورت مستمر و یا غیر مستمر و به صورت خاص (به یک نیازمند خاص که در بخش انتخاب حمایت شونده انتخاب میگردد) و یا به صورت عام ( به تمامی نیازمندان تحت پوشش ) یاری رسانند .

شایان ذکر است شناسایی نیازمندان بر اساس دستور العمل های تهیه شده و پس از طی نمودن مراتب مربوطه انجام میشود ، که به تفضیل در بخش نیازمندان درج گردیده است.

  الف: کمکهای تحصیلی :

کمکهای تحصیلی صرفا به محصلین با استعداد و محتاج در هر جای کشور عزیزمان ایران تعلق میگیرد که با استفاده از روشهای تعریف شده ، شناسایی و تحت پوشش قرار میگیرند .

ب : کمکهای بهداشتی و درمانی

کمکهای بهداشتی و درمانی بدون توجه به دین و مذهب و تابعیت و محل استقرار صرفا به آن دسته از بیمارانی که زیر پوشش خدمات حمایتی دولتی ( بیمه های جاریه کشور) نبوده و یا به دلیل هزینه های گزاف بیماری امکان پرداخت هزینه های درمانی خود را ندارند تعلق میگیرد.

ج:  کمکهای معیشتی

کمکهای معیشتی به آن دسته از نیازمندانی تعلق میگیرد که در اداره امور معیشت خود و خانواده خود دچار مشکل جدی می باشند . از جمله نیازمندان این بخش میتوان به ایتام ، افراد بی سرپرست ، افراد معلول و خانواده هایی که در آن معلول جسمی و حرکتی وجود دارد ، خانواده های زندانیان ، سالمندان بی سرپرست ، کودکان بد سرپرست و ... می باشند  .

د : کمکهای موضوعی:

 کمکهای موضوعی به آن دسته از نیازمندانی تعلق میگیرد که به واقع در پرداخت هزینه های موضوعات تعیین شده در این بخش دچار مشکل جدی می باشند و در صورت عدم پرداخت هزینه های آن موضوع اساسا انجام آن موضوع به مخاطره خواهد افتاد.

از جمله موضوعات مطروحه در این بخش از مسیرهای کمک میتوان به کمک به کسانی که به نوعی در دام بلایای طبیعی از جمله سیل ، زلزله و ... گرفتار شده اند و یا کمک هزینه ازدواج، کفن و دفن و هزینه های سفر به مشهد مقدس و عتبات عالیات و حج صرفا برای افراد بالای 60 سال زیارت اولی و البته نیازمند و  .... .

 

 

 

 

 

جستجو در بنیان


درباره بنیان خیریه مرحوم آیت الله یثربی

بنیان خیریه آیت الله یثربی در سال 1354 با هدف کمک به ایتام و مستمندان تاسیس و تاکنون تعداد خانواده مستضعف را تحت پوشش خود گرفته است.

خدمات بنیان عبارتند از عبارتند از :

  • کمک به ایتام و مستمندان
  • کمک به ساخت مدرسه
  • کمک به ساخت بیمارستان

راه های تماس با بنیان خیریه

شما از روش های ذیل برای تماس با بنیان خیریه میتوانید استفاده کنید

آدرس ایمیل بنیان : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس  : 55444343- ۰31
آدرس سایت رسمی بنیان : hamiorg.ir
آدرس پستی: کاشان، خیابان اباذر، دفتر آیت الله یثربی، کد پستی :8716647541